Wysoka jakość, funkcjonalność i wyrazisty design to cechy charakterystyczne marki REDGREEN. Jej ubrania są inspirowane klasycznymi wzorami marynistycznymi. Odznaczają się elegancją i wysokim komfortem.

REDGREEN


Wysoka jakość, funkcjonalność i wyrazisty design to cechy charakterystyczne marki REDGREEN. Jej ubrania są inspirowane klasycznymi wzorami marynistycznymi. Odznaczają się elegancją i wysokim komfortem.

REDGREEN - co to za marka?

REDGREEN to duńska marka, powstała w 1983 roku. Od samego początku opiera się na motywach marynistycznych i związanych z morzem. Odzież REDGREEN łączy w sobie walory mody żeglarskiej z prostym, ale stylowym designem oraz użytkowym charakterem i doskonałą jakością wykonania.

Kolekcje ubrań REDGREEN czerpią inspirację z tradycyjnych wzorów odzieży marynistycznej, stawiając na autentyzm i elegancję designu. Niezależnie od tego, czy sięgniemy po T-shirt czy spodnie marki, żeglarskie korzenie marki są doskonale widoczne.

Na szczególną  uwagę w tym kontekście zasługuje sweter marki REDGREEN, jeden z flagowych elementów w jej katalogu. Warkoczowy splot i naturalny materiał sprawiają, że - jak przed laty, gdy z podobnych ubrań korzystali rybacy - odzież ta jest komfortowa i odznacza się dużą odpornością na wilgoć oraz zapewnia noszącemu sporo ciepła.

REDGREEN nie ogranicza się jednak tylko do ubrań wywodzących się z żeglarskiego świata. Choć jest to jej DNA, firma stale rozwija ofertę o nowe wzory, pragnąc zaspokoić potrzeby klientów szukających dobrych jakościowo ubrań o nieco innym designie. Marka trzyma się przy tym klasycznego i stylowego charakteru proponowanej garderoby.

REDGREEN - ubrania w dużych rozmiarach

Choć REDGREEN oferuje ubrania dla mężczyzn i kobiet w standardowej rozmiarówce, duńska marka ma też linię produktów przeznaczonych dla panów, którym potrzebne są duże rozmiary - 2XL, 3XL i większe. Każda koszula, koszulka polo, T-shirt, spodnie, sweter, bluza czy kurtka REDGREEN to produkt starannie wykonany, powstały ze świetnej jakości materiałów, który doskonale spełni potrzeby każdego stylowego mężczyzny noszącego ubrania plus size.

7 produktów

Grid
Grid-2
List
List-2
Catelog