Lindenmann

Lindenmann - specjalista od męskich akcesoriów odzieżowych. Niemiecka firma odzieżowa założona w 1961 roku, pierwotnie skupiała się na produkcji męskiej biżuterii lecz z czasem wyspecjalizowała się w produkcji dodatków i akcesoriów odzieżowych takich jak skórzane paski najwyższej jakości.

Lindenmann

Lindenmann - specjalista od męskich akcesoriów odzieżowych. Niemiecka firma odzieżowa założona w 1961 roku, pierwotnie skupiała się na produkcji męskiej biżuterii, lecz wraz z tym, jak zmieniała się moda, wyspecjalizowała się w produkcji dodatków i akcesoriów odzieżowych takich jak skórzane paski najwyższej jakości.

Paski Lindenmann odznaczają się jednocześnie prostotą i ekspresyjnością. Duże znaczenie w produktach marki ma detal, a firma znana jest ze swojego podejścia w kwestii jakości użytych materiałów oraz wykonania swoich produktów. Klamra do paska tego producenta to gwarancja solidności, a dzięki wykorzystaniu naturalnej skóry wysokiej jakości klient nie musi obawiać się o trwałość wyrobu. Pasek skórzany Lindenmann wyróżnia się też ze względu na oryginalność i ekskluzywny charakter.

Właśnie dlatego marka Lindenmann ma bardzo dobre opinie wśród swoich użytkowników i jest jedną z najlepiej sprzedających się marek pasków. Dlatego też w swoim portfolio firma posiada licencję na sprzedaż pasków marki Pierre Cardin (od 2010 r.) oraz Bruno Banani (od 2015 r.).

Nasz sklep oferuje duże rozmiary męskie pasków Lindenmann – w sam raz dla puszystych panów. Galanteria marki to znakomite uzupełnienie zarówno ubrania wizytowego, jak i casualowej stylizacji. W naszym katalogu można znaleźć paski Lindenmann w różnej kolorystyce i z tradycyjną klamrą. Każda odzież z dodatkami tej firmy będzie świetnie wyglądać.

4 produktów

Grid
Grid-2
List
List-2
Catelog